Áčko jede do Křivsoudova a dorost do Chotýšan

Tento víkend na našem čerčanském hřišti žádný fotbal neuvidíte. Oba týmy Slavoje vyrážejí na soupeřovu půdu a o poznání složitější situaci bude mít překvapivě „A“ tým. Vyráží totiž na horkou půdu rozjetého a ambiciózního Křivsoudova. Tento tým teprve v minulém kole přišel o impozantní zápasovou sérii bez prohry a jistě nebude chtít znovu ztratit. Dorost vyráží do Chotýšan, kde se utká s týmem Chotýšany/Bílkovice. Domácím se letošní ročník zatím také nedaří podle jejich představ a je otázkou, jak se jim povede připravit na nás.

Nadcházející souboj nováčků okresního přeboru dospělých má bohužel jasného favorita

Jak již bylo zmíněno, Křivsoudov teprve v minulém kole překvapivě prohrál na půdě Chotýšan a přišel tak o svoji téměř nekonečnou sérii zápasů bez prohry, která v kombinaci se III. třídou trvala celých 30 zápasů. I z toho je jasné, že náš tým nebude čekat lehký zápas.
Navíc budeme mít problémy hlavně sami se sebou, protože naše marodka se povážlivě rozšiřuje. A bohužel na dlouho. Budeme asi muset nejen v tomto zápase sestavu lepit a to nikdy nedělá dobrotu. Také to, že stále nemáme v sezóně ani bod, našim hráčům na pohodě nepřidá a je bohužel pravdou, že v nadcházejícím zápase se bude záchytný bod k cestě vzhůru hledat asi těžko. Ale třeba překvapíme, i loni jsme často v těžkých zápasech podávali lepší výkony než proti slabším soupeřům.
Pokud se budete chtít v neděli na půl pátou vypravit náš tým do Křivsoudova podpořit, tak vás čeká celkem dlouhá cesta. Ještě delší než v prvním kole do Pravonína. Jasně nejrychlejší je cesta po dálnici směr Brno, kde sjedete na exitu 66 (Loket). Pojedete směrem na Čechtice a zhruba v půli cesty mezi dálnicí a Čechticemi leží Křivsoudov. Tato trasa je dlouhá 50 km a trvat vám bude něco mezi 30 a 40 minutami, podle situace na dálnici D1. Jako varianta se nabízí i trasa přes Benešov a Vlašim, která je podobně dlouhá, ale trvat vám může i hodinu.
Pokud pojedete od dálnice, tak hřiště najdete až úplně na konci obce směrem na Čechtice. Leží vlastně až tak trochu v polích za obcí a uvidíte ho po své pravé ruce.

Dorostenci se v posledních zápasech zvedli, ale potvrdit tento trend bude těžké

Předposlední zápas dorostu v Bystřici už se začaly projevovat první náznaky zlepšení naší hry a poslední víkend jsme po sympatickém výkonu proti Jankovu a Ratměřicím přišli o bod až v poslední možný okamžik. Práce Lukáše Berky v trenérském týmu se začala projevovat překvapivě rychle. Lukáš ale teď nějaký čas s trénováním nebude moci pomáhat, a tak je otázka, jak se s tím kluci popasují.
Tuto neděli nás čeká výjezd do Chotýšan za spojeným týmem Chotýšan a Bílkovic. Tento tým se v sezóně zatím střelecky trápí, když ve třech zápasech vstřelil jen dvě branky. I to mu ale stačilo na dvě remízy. V případě našeho tříbodového úspěchu v tomto zápase bychom tedy v neúplné tabulce šli před svého supeře a konečně se odpoutali z posledního místa.
Pokud nás budete chtít podpořit, přijeďte na čvrt na jedenáct do Chotýšan. Cesta není složitá, pojedete přes Benešov na Vlašim a zhruba v půli cesty mezi těmito městy odbočíte doleva, kde hned za odbočkou Chotýšany leží. Cesta je dlouhá nějakých 20 km a a trvat vám bude něco málo přes 20 minut. Na Chotýšany můžete odbočit již o něco dříve v Křemení, následná úzká cesta vás možná o pár minut zdrží, ale zase se dostanete v Chotýšanech přímo ke hřišti (bude na kraji obce vpravo). Pokud odbočíte až na hlavní odbočce v polích za Křemením, budete se muset prokličkovat téměř celými Chotýšany směrem vlevo (jakoby zpět) právě na Křemení. Pak na vás hřiště čeká vlevo u cesty na konci obce.