Slavoj Čerčany

Příští zápas

TJ Úročnice Benešov vs TJ Slavoj Čerčany

Datum a čas konání: 24.8.2019 17:00
Místo: Úročnice

Poslední kolo podzimu přichází

Poslední kolo podzimu přichází

Tento víkend se odehraje poslední kolo okresních přeborů dospělých i dorostu. Myslím, že hlavně hráči už se konečně těší na to, až se ten kolotoč na chvíli zastaví a budou mít čas se doléčit, přijít na jiné myšlenky a vůbec se celkově zpacifikovat před jarní částí sezóny. Nám divákům už studené počasí takovou pohodu při sledování zápasů jako v létě také nedopřává, a tak už je opravdu asi čas si odpočinout. I když myslím, že nejen nám, ale i hráčům, se přes to všechno, co se nedaří, brzy začne po fotbale stýskat...

Podzimní část sezóny dospělých uzavře domácí derby s rezervou Nespek

Bylo by sice prima si zahrát s nespeckým áčkem, ale na náš postup do kraje to zatím v dohledné době moc nevypadá, takže se budeme muset spokojit se soubojem s jejich béčkem. To ale nic nemění na tom, že sobotní zápas, který se na našem hřišti hraje již od půl druhé, nabízí poměrně zajímavý náboj.
Samozřejmě, že pro naše hráče už bude hodně složité najít hlavně morální síly na poslední bitvu roku 2018, ale věřím, že ze sebe ještě vydají jejich poslední zbytky a zabojují alespoň o bod, který by mohl smazat tu nelichotivou nulu na našem kontě. Na posun z posledního místa už to samozřejmě není a ještě ani pár jarních kol nebude, ale to neznamená, že bychom se měli vzdát předem a dobrovolně skončit bez bodu.
Nespecká rezerva totiž také není žádným přeborníkem letošního podzimu, a i když získala již 12 bodů za čtyři výhry, tak se také jako my krčí u dna tabulky na 12. místě. I její záporné skóre 30:42 naznačuje, že to s jejími výkony občas není příliš růžové. Zajímavé je také to, že i když branek nespečtí vstřelili přibližně dvakrát tolik co my (a více než vedoucí Týnec), tak jich dostali na chlup stejně. Čtyřicet dva branek není za dvanáct zápasů nic moc (průměr 3,5 branky na zápas), a i proto jsme společně s nimi na tom v defenzivě nejhůře v soutěži.
Navíc se Nespekám B moc nevydařila dvě poslední kola, kdy dvakrát vysoko prohrály (1:8 a 1:7). To se může zdát jako určitá šance pro náš tým, ale nezapomínejme, že naše výsledky v těchto kolech byly lepší jen o málo a navíc se Nespeky určitě nechtějí s podobným závěrem podzimu smířit a budou se na nás chtít vytáhnout...
Nechme se tedy překvapit. Ať to dopadne jak chce, tak si po zápase sedneme a rozloučíme se touto nepovedenou částí sezóny, kterou se na jaře pokusíme napravit. I když snadné to nebude...

Dorostenci se pokusí bodově dotáhnout na svého soupeře

Stejně jako dospělí, i dorostenci se na podzim ze svého posledního místa nehnou. K předposlednímu Trhovému Štěpánovu (právě s ním se v neděli od 10:15 na domácím hřišti utkají) to mají rozhodně blíž než áčko ke 13. Přestavlkům a dokonce ho mohou v případě své výhry bodově dorovnat, ale to na věci nic nemění. Rozdíl ve skóre je příliš velký, a tak si na postup tabulkou budeme muset počkat do jara.
Určitě by ale v tomto zápase o šest bodů nebylo vhodné si Štěpánov nechat odskočit, protože pak by bylo těžké to na jaře honit. Bohužel faktem je, že Trhový Štěpánov se v posledních kolech chytil a za tři zápasy získal 5 bodů, což je víc než polovina jejich celkového bodového zisku. Ale ani my v poslední době nehrajeme špatně a se začátkem sezóny se to nedá vůbec srovnat. Navíc máme v týmu dokonce i lepšího střelce než soupeř, i když ne o moc a pozice obou nejlepších šutérů kolem celkového 40.-50. místa v tabulce střelců není moc lichotivá.
Bude tedy zajímavé sledovat, kdo se s tímto důležitým zápasem srovná lépe, a také to, kdo se zvládne lépe vyrovnat s rozlučkami s půlsezónou, které u obou týmů proběhnou večer před zápasem. Čerčanský dorost se ale samozřejmě zachová zodpovědně, nebude ponocovat (a už vůbec ne - nejen z věkových důvodů - pít alkohol) a v neděli předvede báječný výkon. Jak jinak. O tom jsem přesvědčen.

Diskuze

Poslední zápas

Tabulka

1. TJ Slavoj Čerčany 0 0:0 0
2. TJ Sokol Drachkov 0 0:0 0
3. SK Pyšely 0 0:0 0
4. SK Chocerady 0 0:0 0
5. SK Posázavan Poříčí.. 0 0:0 0
6. TJ Sokol Jírovice 0 0:0 0
7. SK Votice B 0 0:0 0
8. TJ Sokol Krhanice 0 0:0 0
9. FK Soběhrdy 0 0:0 0
10. TJ Úročnice Benešov 0 0:0 0
11. TJ Sokol Ostředek 0 0:0 0
12. TJ Sokol Lešany 0 0:0 0
13. TJ Sokol Vrchotovy.. 0 0:0 0
14. TJ Sokol Teplýšovice B 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Nejbližší narozeniny

26.08.2019 Jakub Charvát (20)
30.08.2019 Matěj Purkard (17)
15.09.2019 Martin Čeljuska (24)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 28788
Posledních 30 dnů: 697 | Posledních 7 dnů: 250 | Poslední den: 41

© 2019 Slavoj Čerčany | Všechna práva vyhrazena | vaclav.neuzil@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne