Slavoj Čerčany

Příští zápas

O víkendu nás čeká soupeř, kterého jsme porazili za nula bodů

O víkendu nás čeká soupeř, kterého jsme porazili za nula bodů

Tento víkend nás čeká jeden velmi, ale velmi zajímavý zápas. Sehraje ho náš A tým proti soupeři z Vrchotových Janovic. Kdo alespoň trochu sleduje čerčanské fotbalové dění, tak asi ví, jak dopadl náš podzimní zápas na soupeřově hřišti a jak se pak ještě „Vrchotky“ vytáhly taktéž doma proti Pravonínu. V nadcházejícím zápase musíme na hřišti nechat všechno, protože potupu, kterou jsme byli nuceni v Janovicích skousnout, prostě musíme odčinit.

Áčko v sobotu ve znamení spravedlivé odplaty

V sobotu od 16:30 přivítáme na našem hřišti Vrchotovy Janovice. Je otázkou, jestli slovo „přivítáme“ je na místě, ale prostě tu budou hrát a zakázat jim to nemůžeme. V podzimním zápase na hřišti tohoto soupeře jsme ještě asi čtvrt hodiny před koncem vedli o dvě branky, abychom nakonec dokonce prohráli a to po dost zvláštním průběhu závěru zápasu. Taková prohra na janovickém křivém hřišti se opravdu hodně špatně kousala a v našich hráčích to dodnes vězí. Myslím, že na nadcházející zápas po této zkušenosti nebude trenér muset tým nějak zvlášť motivovat.
Janovice se celou sezónou poměrně potácí (i když samozřejmě na nás nemají), ale na důležité zápasy se prostě umí „zkoncentrovat“. I když celkově mají dost záporné skóre, dokázali doposud získat 19 bodů a drží se na 10. místě. Na předposlední Nespeky B mají ale náskok pouhých čtyř bodů a tak stále nemají nic jisté. To, že je o co hrát, dokázaly i v minulém kole v domácícm zápase proti favorizovanému v tu chvíli třetímu Křivsoudovu, když si svou obvyklou nezměrnou bojovností v závěrech domácích zápasů opět dokázaly minutu před koncem zajistit tři body. Celkově se totiž Janovicím daří hlavně doma, kde to prostě umějí. Ze svých 19 bodů zde získaly celých 16 a v tabulce domácích zápasů tak ztrácejí jen pět budů na první místo. Naopak venku, kde se svou taktikou necítí nikterak jistě, získaly pouhé tři body za výhru proti Maršovicím. V tabulce venkovních zápasů se tak krčí až na třetím místě od konce.
To, že nám jdou zápasy doma o něco lépe než ty venku a na druhé straně jalovost Janovických na hřištích soupeřů nám dává celkem solidní naději na úspěch a alespoň částečné zadostiučinění za podzim. Budeme tedy věřit a doufám, že se vás na hřišti sejde co nejvíc a budete Slavoj v její snaze hlasitě podporovat. Všem zúčastněným předem díky!

Dorostenci hrají proti zdánlivě průměrné Bystřici

V neděli klasicky od 10:15 hrají dorostenci doma proti týmu Bystřice. Z postavení našeho soupeře v klidném středu tabulky by se na první pohled mohlo zdát, že se nejedná o nějak zajímavý tým. Bohužel na ten druhý už se to trochu komplikuje. Bystřice je totiž na hřištích soupeřů velmi dobrá. V tabulce venkovních zápasů je sice „až“ na pátém místě, ale vzhledem k tomu, že venku sehrála pouhých šest zápasů, je to víc než dobrý výsledek. Venku totiž dokázala čtyřikrát vyhrát, jednou hrála smírně a pouze jednou prohrála a to s vedoucí Úročnicí. Svou vypovídací hodnotu o našich nadějích do nadcházejícího zápasu má jistě i to, že jsme si na podzim v Bystřici ani neškrtli a prohráli 0:6. Na to, že jsme ještě v 60. minutě drželi nadějný výsledek 0:1 se historie ptát nebude. A kdyby se náhodou zeptala, tak hned dostane odpověď, že ke vstřelení byť jediné branky jsme tenkrát po celý zápas měli hodně daleko. Pokud k tomu přidám, že nejlepší střelec Bystřice vstřelil již 20 branek, tak se nám to všechno moc růžově nezbarvuje.
Navíc je samozřejmě také otázkou, jak to bude s účastí našich hráčů na zápase, protože se nám opět v minulém zápase nečekán nezván vrátil pozapomenutý nešvar hry v nedostatečném počtu hráčů. Na domácí zápasy (jako je ten nadcházející) se sice většinou sejdeme aspoň v jedenácti, ale že by se mi na to zrovna chtělo vsadit vyšší částku, to tedy ne.
No, nechme se překvapit. Fandit určitě budeme a uvidíme, jak to celé pojmou hráči na hřišti. Pokud jich bude opět devět, tak jim nepomůže ani kdyby se rozkrájeli.

A nakonec vyhodnocení právě skončené ankety

Aktuálně jste měli možnost hlasovat v takové rychlejší anketě o tom, která situace týkající se Slavoje podle Vás nastane první.
Nejvíc, tedy 33 % úspěšně tipujících, nakonec uhodlo, že jako první dáme branku do soupeřovy sítě. Branka Kuby Charváta proti Meznu byla sice krásná, ale pohříchu zůstala osamocena. Naopak nejméně hlasujících (13 %) tipovalo dvě z možností, a to že Luboš udrží čisté konto a nebo že toto čisté konto dokonce zkombinuje se vstřeleným gólem. To, že vám přijde stejně pravděpodobné to, že dá brankař gól a nebo že udrží čisté konto, tedy úplně o důvěře hlasujících ve strážce naší svatyně nesvědčí. No co už...
21 % tipérů pak ještě volilo shodně možnost, že do konce sezóny nedáme gól ani neudržíme čisté konto (tak jako dík za důvěru), a nebo že dorostenci opustí poslední místo dřív než vstřelí A tým gól nebo udrží čisté konto. To taky pocit důvěry fanoušků v schopnosti áčka příliš neposílí :-D.
No nic, byla to trochu odlehčená anketa, tak tak zkusme brát i její výsledky a budeme si přát, aby v budoucnu už podobné ankety nemusely vznikat. A hlavně by to chtělo konečně udržet nulu!
No, a protože teď máme vážných témat dost a dost, tak si zkusíme dát ještě jednu „lehčí“ anketu. Najdete ji jako obvykle na úvodní stránce našich webovek, tak věřím, že nám svůj názor nezapomenete odkliknout.

Diskuze

Poslední zápas

TJ Sokol Nespeky B
TJ Slavoj Čerčany
8:0
Podrobnosti

Tabulka

1. SK Olbramovice 26 102:48 61
2. FK Týnec nad Sázavou 26 69:48 56
3. FC Křivsoudov 26 91:46 52
4. SK Jankov 26 69:61 43
5. TJ Sokol Postupice 26 49:54 40
6. TJ Sokol Mezno 26 66:64 39
7. TJ Sokol Nespeky B 26 72:71 37
8. TJ Sokol Maršovice 26 56:58 34
9. TJ Sokol Chotýšany 26 54:68 34
10. TJ Sokol Přestavlky 26 64:50 33
11. TJ Sokol Dolní.. 26 46:55 33
12. TJ Sokol Vrchotovy.. 26 45:59 32
13. TJ Sokol Pravonín 26 45:70 25
14. TJ Slavoj Čerčany 26 25:101 6

Kompletní tabulka

Střelci týmu

8 gólů

Martin Čeljuska

3 góly

Vojtěch Židlík

3 góly

Patrik Řezníček

Nejbližší narozeniny

02.08.2019 Jan Volšík (22)
26.08.2019 Jakub Charvát (20)
30.08.2019 Matěj Purkard (17)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 27982
Posledních 30 dnů: 639 | Posledních 7 dnů: 98 | Poslední den: 6

© 2019 Slavoj Čerčany | Všechna práva vyhrazena | vaclav.neuzil@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne