Slavoj Čerčany

Příští zápas

TJ Slavoj Čerčany vs TJ Úročnice Benešov

Datum a čas konání: 22.8.2020 17:00
Místo: Čerčany

Nejistá sezóna začíná

Nejistá sezóna začíná

Tak je to tu. Téměř půl roku jsme byli v koronavirové paralýze a čerčanský fotbal jsme si neužili více než osm měsíců. Nová sezóna už je ale za dveřmi a nezbývá než věřit, že nedopadne podobně jako ta minulá. Hrát se sice začne co nevidět, ale jak to bude vypadat a hlavně jak dlouho to vydrží, to si asi neodváží tipovat vůbec nikdo. Doufejme ale, že už se vše bude vyvíjet jen tím správným směrem a radost z fotbalu už si zkazíme tak maximálně sami svými výkony. I když samozřejmě všichni věříme, že to letos bude lepší než loni nebo předloni (ostatně jako každý rok :-))...

Je to už týden nebo dva, co se se rozjela příprava našeho áčka a i ostatní naše týmy budou následovat. Není se čemu divit, protože nadcházející sezóna začíná nezvykle brzy. Ale k tomu se ještě dostanu.
V každém případě příprava áčka začala nadějně, protože našim hráčům již fotbal pravděpodobně chyběl, a tak byla účast na prvních trénincích poměrně hojná. No a protože není čas ztrácet čas, tak i první přípravné zápasy se kvapem blíží. O jejich výsledcích vás budeme samozřejmě informovat.
V jakém složení ale letošní sezónu odehrajeme? Jediným potvrzeným odchodem z týmu je Filip Voldřich, který se již v zimní pauze rozhodl vrátit za svým bratrem do mateřské Kamenice, které chtěl na jaře pomoci k záchraně v okresním přeboru. Vzhledem k tomu, že všechny soutěže na naší úrovni byly ale před jarní částí ukončeny bez sestupů a postupů, tak to nakonec vlastně ani nebylo potřeba. Přesto Filipovi děkujeme za jeho služby (a góly) a budeme mu držet palce, aby se mu nadále dařilo nejen herně, ale hlavně aby se mu v budoucnu vyhnuly zdravotní problémy, které ho v poslední době pronásledovaly.
Dalším omezením pro nás pravděpodobně bude i to, že naši matadoři Martin Pánek, Petr Burcev, Ivan Hájek, ale i Libor Topič již na vlastní žádost nebudou mít plné vytížení a nastupovat budou jen v některých zápasech. Z tohoto důvodu tedy bylo nezbytné se porozhlédnout po posilách, které by nám v dalších zápasech pomohly. A zadařilo se. Konkrétní jména si ještě nechám pro sebe, ale v následujících dnech vám je všechny postupně představíme v našich „uvítacích medailóncích“. Jak rychle se „nové akvizice“ podaří zařadit do sestavy je ale samozřejmě otázkou hlavně pro trenéry, ale věřím, že jen do počtu u nás určitě nebudou.
No a teď zpět k zápasům. Jak zde již padlo, čeká nás několik modelových nebo přípravných zápasů, které ale zde na webu budeme řešit jen zpětným reportem, protože se přeci jen jedná hlavně o nácvik a přípravu.
Prvním ostrým zápasem, který nás tuto sezónu bude čekat, tak bude utkání v Popovicích v rámci poháru OFS, které se koná již v sobotu 15. srpna od 17 hodin. Není to sice domácí zápas a pohár OFS je taková „soutěž nesoutěž“, ale přesto určitě budeme rádi, pokud nás do Popovic přijedete podpořit. Popovice loni hráli stejně jako my III. třídu (ale skupinu B) a celkem se jim tam dařilo, protože před ukončením sezóny byly na čtvrtém místě se ztrátou pouhých tří bodů na první pozici. I tak si ale myslím, že by to mohl být vyrovnaný zápas, kde výraznější výhodou soupeře bude hlavně domácí půda. Navíc po té dlouhé pauze je odhadování výkonosti jednotlivých týmů opravdu věštěním z koule...
Co se týče samotné nadcházející dlouhodobé soutěže, tedy naší III. třídy, tak rozlosování ještě nebylo zveřejněno, ale dá se čekat každým dnem. Hned jak budeme vědět víc, tak vám samozřejmě dáme vědět. Určitě ale počítejte s tím, že letos se se začátkem soutěže na září určitě čekat nebude.
V každém případě bych vás ale rád pozval na všechny naše zápasy do hlediště (zatím se to podle všeho smí) a věřím, že se na fotbal těšíte stejně jako my. Budeme moc rádi, když nás budete podporovat jako doposud a pokusíme se vám dělat více radosti než v uplynulých dvou letech.

Diskuze

Poslední zápas

TJ Sokol Krhanice
TJ Slavoj Čerčany
4:2
Podrobnosti

Tabulka

1. TJ Slavoj Čerčany 0 0:0 0
2. TJ Sokol Krhanice 0 0:0 0
3. SK Pyšely 0 0:0 0
4. Sokol Václavice 0 0:0 0
5. TJ Sokol Teplýšovice B 0 0:0 0
6. TJ Sokol Lešany 0 0:0 0
7. FK Soběhrdy 0 0:0 0
8. TJ Sokol Drachkov 0 0:0 0
9. SK Votice B 0 0:0 0
10. TJ Úročnice Benešov 0 0:0 0
11. TJ Sokol Vrchotovy.. 0 0:0 0
12. SK Posázavan Poříčí.. 0 0:0 0
13. Sokol Zaječice 0 0:0 0
14. TJ Sokol Jírovice 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Nejbližší narozeniny

26.08.2020 Jakub Charvát (21)
26.08.2020 Kryštof Kaplan (23)
30.08.2020 Matěj Purkard (18)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 37993
Posledních 30 dnů: 705 | Posledních 7 dnů: 296 | Poslední den: 40

© 2020 Slavoj Čerčany | Všechna práva vyhrazena | vaclav.neuzil@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne