Slavoj Čerčany

Příští zápas

TJ Slavoj Čerčany vs TJ Úročnice Benešov

Datum a čas konání: 22.8.2020 17:00
Místo: Čerčany

Kosovu Horu jsme v horku přetlačit nedokázali

Kosovu Horu jsme v horku přetlačit nedokázali

Jak jsme vás tak trochu na poslední chvíli informovali, tak ve čtvrtek jsme sehráli první přípravný zápas proti Kosově Hoře. I když se hrálo až od půl sedmé, tak po většinu zápasu, který se hrál netradičně na třetiny, bylo příšerné horko, což samozřejmě zápasu jako takovému příliš neprospělo. Herně jsme za daných podmínek nezklamali, ale výsledkově se nezadařilo. Na první zápas po dlouhé pauze to ale špatné nebylo.

Příjemným překvapením bylo to, že se nás na zápas sešlo devatenáct, tedy včetně některých ještě nerealizovaných posil, ale i tak. Během zápasu trenéři hráče poctivě střídali, takže o hru v ideální sestavě většinou rozhodně nešlo. Soupeř z Kosovy Hory tak široký kádr neměl, což se projevilo hlavně v závěru zápasu, kdy jeho tempo klesalo rychleji než naše.
Úvod utkání byl celkem vyrovnaný, ale příliš šancí i vzhledem k nerozehranosti obou týmů nepřinesl. Bohužel jsme to byli my, kdo inkasoval poměrně záhy z toho mála šancí jako první (0:1). Po obdržené brance se toho moc nezměnilo. V poli to bylo vyrovnané a jediný rozdíl byl v tom, že soupeřova zakončení byla o něco nebezpečnější. Zhruba v polovině zápasu jsme inkasovali druhou branku. Po zákroku Luboše Říhy přišel nedovolený zákrok obrany a kopala se penalta. I když Luboš směr vystihl na míč nedosáhl (0:2).
Ve druhé polovině hrací doby jsme byli na míči přeci jen o něco víc než soupeř, ale stále jsme nebyli v zakončení tolik nebezpeční jako oni. Sice jsme nastřelili břevno a byly tam i další nadějná zakončení, ale soupeřovy brejky byly zakončovány nebezpečně častěji. V bráně nás ale v tomto zápase hodně podržel Luboš, který několik jasných šancí zneškodnil a umožnil nám tak ještě zápas zdramatizovat.
V poslední čtvrtině zápasu totiž přišly naše okamžiky. Nejdříve gólmana soupeře pěkně přeloboval Patrik Řezníček (1:2) a o pár minut později vyrovnal nepříliš prudkou, ale dobře umístěnou křížnou přízemní střelou Martin Čeljuska (2:2). Vzhledem k tomu, že už do konce nechybělo moc času, tak to vypadalo, že se soupeři rozejdou smírně. Jenže chvilku po rozehrávce po obdržené brance soupeř bohužel znovu skóroval přes naši v tu chvíli nepříliš koncentrovanou obranu (2:3), a protože do konce zápasu už opravdu chybělo málo času, tak se znovu vyrovnat nepodařilo.
I když jsme nehráli úplně špatně, tak bylo vidět, že horko, nerozehranost a kombinovaná sestava naší hře moc neprospěla. Přesto tam rozhodně bylo hodně zajímavých momentů a myslím si, že by to (obzvlášť při aktuálně hojné účasti na trénincích) mohlo jít správným směrem. V tomto zápase byl ale soupeř o něco málo lepší, tedy hlavně efektivnější, a tak si výhru zasloužil.

Úterní odveta
Příští přípravný zápas bychom měli sehrát proti stejnému soupeři v úterý 4. srpna. Ještě ale není rozhodnuto, jestli se bude hrát na hřišti soupeře nebo opět u nás. Vzhledem k teplotám, které aktuálně panují se dá očekávat opět nějaký pozdější čas výkopu. Až se bude vědět víc, tak určitě dáme vědět, i když se dá pochopit, že ve všední den byste s námi na přípravu do téměř 30 km vzdálené Kosovy Hory asi necestovali. Ale třeba se opět bude hrát v Čerčanech...

Diskuze

Poslední zápas

TJ Sokol Krhanice
TJ Slavoj Čerčany
4:2
Podrobnosti

Tabulka

1. TJ Slavoj Čerčany 0 0:0 0
2. TJ Sokol Krhanice 0 0:0 0
3. SK Pyšely 0 0:0 0
4. Sokol Václavice 0 0:0 0
5. TJ Sokol Teplýšovice B 0 0:0 0
6. TJ Sokol Lešany 0 0:0 0
7. FK Soběhrdy 0 0:0 0
8. TJ Sokol Drachkov 0 0:0 0
9. SK Votice B 0 0:0 0
10. TJ Úročnice Benešov 0 0:0 0
11. TJ Sokol Vrchotovy.. 0 0:0 0
12. SK Posázavan Poříčí.. 0 0:0 0
13. Sokol Zaječice 0 0:0 0
14. TJ Sokol Jírovice 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Nejbližší narozeniny

26.08.2020 Jakub Charvát (21)
26.08.2020 Kryštof Kaplan (23)
30.08.2020 Matěj Purkard (18)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 37993
Posledních 30 dnů: 705 | Posledních 7 dnů: 296 | Poslední den: 40

© 2020 Slavoj Čerčany | Všechna práva vyhrazena | vaclav.neuzil@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne