Slavoj Čerčany

Příští zápas

TJ Slavoj Čerčany vs SK Pyšely

Datum a čas konání: 23.10.2021 15:30
Místo: Čerčany

Žáci statečně bojovali, přípravka nadělovala

Žáci statečně bojovali, přípravka nadělovala

O víkendu absolvovala obě naše mládežnická družstva své první zápasy v sezóně. I když bodovala pouze přípravka, nedá se říct, že by žáci zklamali. Naopak, jejich výkon proti viditelně staršímu soupeři byl statečný a ještě v průběhu druhé půle jsme dokonce vedli. Nakonec jsme sice své vedení neudrželi, ale v zápase jsme rozhodně nezklamali a vysloužili jsme si zasloužený potlesk.

Přípravka slabšímu soupeři nadělila třináct branek
Jako první se v sobotu čerčanskému publiku představila přípravka, která na hřišti „Za vodou“ přivítala soupeře z Vrchotových Janovic. Jak se podle výsledků z předchozích ročníků dalo předpokládat, Janovice v zápase rozhodně nebyly favority, což se projevilo již v průběhu první půle, kterou jsme vyhráli jasně 6:1. Ani po poločase jsme ale nepolevili a soupeři jsme nastříleli ještě o gól víc než v prvních dvaceti minutách (na tolik minut se totiž poločasy starších přípravek hrají).
Na konečném vysokém skóre 13:2 (které nám nakonec ve výrazně neúplné tabulce přineslo průběžné první místo) se nejvíce brankami, konkrétně čtyřmi, podílel Patrik Podešva a zdárně mu sekundoval i Miloslav Klíma, který si připsal hattrick.
V příštím kole přípravka nastoupí na hřišti v Týnci, který sice ještě soutěž nezahájil, ale podle předchozích sezón se dá očekávat, že již půjde o o něco silnějšího soupeře, i když i toho jsme v předchozích letech dokázali v tabulce stlačit pod sebe.
Zápis ze sobotního zápasu najdete ZDE.

Starší žáci nakonec „o hlavu většímu“ soupeři podlehli
V nedělním zápase naši žáci (spojení s Přestavlky) sehráli derby s také spojeným týmem z Nespek a Poříčí. Od prvních minut bylo jasné, že to v zápase náš tým nebude mít jednoduché, protože věkově ještě většinově patří do mladších žáků. Naopak soupeř přídomek „starší“ nezapřel a na hřišti to bylo cítit. I přesto ale náš tým statečně bojoval, i když to místy mohlo působit beznadějně.
První poločas jsme prohráli 0:1, když více ze hry měli hosté a jen s vypětím sil jsme dokázali skóre udržet na této přijatelné úrovni. Do druhé půle jsme ale nastoupili opět s plnou vervou a vyplatilo se. Hned po přestávce jsme srovnali a po pár minutách jsme se dokonce ujali vedení. Bohužel brzy nám ale v souboji s fyzicky silnějším soupeřem začali docházet síly a tlak hostů se stupňoval. I tak jsme ale ještě skoro čtvrt hodiny dokázali držet vedení než soupeř (z jeho pohledu konečně) vyrovnal. Ani potom jsme nesložili zbraně a dál bojovali alespoň o bod. Bohužel po osmi minutách se hosté ujali vedení, které nedlouho před koncem ještě navýšili na konečných 2:4 z našeho pohledu. Obě naše branky vstřelil Filip Mrázek.
Přestože jsme prohráli, náš tým si zaslouží pochvalu za bojovný výkon, kterému chybělo málo k tomu, aby přinesl body. Náš mladý tým to bohužel v soutěži asi nebude mít vzhledem ke svému „vzrůstovému handicapu“ lehké, ale na druhou stranu určitě ne každý tým bude tak „velký“ jako Nespeky/Poříčí. Věřím, že se vzhledem k našemu výkonu v brzké době dočkáme vítězství i my.
Třeba to přijde hned v příštím kole, kdy doma přivítáme Chocerady. Jednoduché to ale opět asi nebude, protože Chocerady v právě odehraném kole porazily vysoko 7:0 družstvo Maršovic.
Pod tímto článkem si můžete prohlédnout obsáhlou fotogalerii z tohoto nedělního zápasu a zápis z něj najdete ZDE.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Poslední zápas

FK Soběhrdy
TJ Slavoj Čerčany
7:1
Podrobnosti

Tabulka

1. TJ Sokol Vrchotovy.. 10 40:9 28
2. TJ Sokol Krhanice 10 33:21 22
3. TJ Sokol Jírovice 9 32:14 20
4. SK Pyšely 10 30:15 20
5. SK Posázavan Poříčí.. 10 45:26 18
6. Sokol Václavice 10 28:16 17
7. TJ Slavoj Čerčany 10 21:29 15
8. Sokol Zaječice 10 20:19 14
9. FK Soběhrdy 10 24:25 14
10. TJ Úročnice Benešov 10 19:27 8
11. TJ Sokol Miličín 10 23:28 7
12. TJ Sokol Teplýšovice B 10 17:39 7
13. TJ Sokol Lešany 9 14:35 5
14. TJ Sokol Drachkov 10 12:55 1

Kompletní tabulka

Střelci týmu

4 góly

Svatopluk Řezníček ml.

3 góly

Vojtěch Židlík

3 góly

Martin Čeljuska

3 góly

Miroslav Randák

3 góly

Jan Vacík

1 gól

Zdeněk Modálek

1 gól

Jakub Charvát

Nejbližší narozeniny

01.11.2021 Václav Neužil (44)
13.11.2021 Jindřich Urban (41)
28.12.2021 Luboš Tožička (19)
29.12.2021 Miroslav Randák (31)

Počet návštěv: 47053
Posledních 30 dnů: 1313 | Posledních 7 dnů: 240 | Poslední den: 20

© 2021 Slavoj Čerčany | Všechna práva vyhrazena | vaclav.neuzil@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne